O nás

Srdečně zveme všechny klarinetisty a saxofonisty na 21. ročník mezinárodních interpretačních kurzů, který se uskuteční v Ostravě ve dnech 30.6. – 6.7. 2022.

Lektoři

V letošním roce se o výuku postarají Karel Dohnal (ČR), Igor Františák (ČR), Arkadiusz Adamski (Polsko) a Gabor Varga (Maďarsko). Saxofonovou třídu opět povede Philippe Portejoie (Francie) a Pawel Gusnar (Polsko).

Program kurzu

Program kurzů bude obdobný, jako v předcházejících letech. Na minimálně 5 individuálních hodinách, budete mít možnost pracovat na zdokonalení svého tónu a zaměřit se na postavení nátisku, polohu jazyka, otevření krku, využití svalů v obličeji a následné využití práce s nimi pro zkvalitnění tónu a umění změny témbru zvuku a zároveň můžete pilovat interpretaci skladeb, tradičního i netradičního repertoáru. Své nově získané vědomosti můžete prakticky využít na veřejném koncertu účastníků kurzů, který se bude konat v komorním sále Fakulty umění Ostravské univerzity.

Pro učitele ZUŠ

V případě většího počtu pedagogů ze ZUŠ či konzervatoří uspořádáme v letošním roce seminář o metodice výuky dětí.

Něco navíc

K dispozici budeme mít minimálně tři špičkové profesionální korepetitory, se kterými budete mít možnost nastudovat svůj program v průběhu kurzů a také vystoupit na koncertě účastníků, který se bude konat v komorním sále Fakulty umění Ostravské univerzity. Prostor bude samozřejmě i pro komorní hudbu. V průběhu kurzů budou prezentovány produkty společností Buffet Crampon, Gleichweit, D'Addario aj.

Ubytování

Ubytování pro ty, kteří budou potřebovat, bude zařízeno na kolejích Ostravské univerzity na ulici Hladnovská 1433/22, 702 00 Ostrava. Cena ubytování bude cca. 300 za osobu/noc.

Těšíme se na Vaši účast!

Karel Dohnal a Igor Františák

Partneři
Umělecká agentura
a vydavatelství FMG Artists:

Na Hradbách 10
702 00 Ostrava 1
Česká republika
tel.: +420 603 986 344
www.fmgartists.cz

Copyright © 2023 www.fmgartists.cz - xsDesign by Hostgator

laser pointershigh powered lasergreen laserblue laser pointerviridian laserlaser pointer for catslaser pointer penmost powerful laserlaser pointer penlaser pointersgreen laserviridian lasermost powerful laserhigh powered laserblue laser pointerlaser pointer for catslaser pointer penlaser pointersgreen laserviridian laserlaser pointer penhigh powered laserblue laser pointer